SHËRBIMET NË HOTELIN TONË

Në Hotel 1 Maji, ju jeni mysafirët tanë. Qëllimi ynë është që ti bëjmë pushimet tuaja në Pogradec te kendshme dhe 

te lumtura. Ne duam që ju të largoheni nga ky qytet i mrekullueshëm me kujtime të paharruara.

Spa Suites

Hotele dhe dhoma luksoze; Mobiluar me cilësi të lartë, detaje të kuruara dhe shumë shërbime të përfshira në çmim.

Plazhi

Liqeni i Ohrit ofron mundësinë për plazh dhe not. Temperaturat janë optimale gjatë gjithë periudhës së verës

Gatime tradicionale

Përjetoni çaste gusto dhe kenaqesie në restorantin tonë. Shijoni pjata të shëndetshme të realizuara në kuzhinën 1 Maji. 

Lounge Bar

Ne Bar mund të gjeni gamë te plotë me një përzgjedhje të gjerë të Whisky, Brandy, Likere dhe birra,  sikurse dhe pije joalkoolike 

Dhomat

Dritare të gjera dhe luminoze, me pamje nga liqeni i Ohrit, hoteli ynë ofron dhoma gjumi, ideale për momente të çmuara pushimi.

Free Wifi

WIFI Free në çdo dhomë në hotel, përfshirë zonën e plazhit, bar, restorant, kopsht dhe parkim.

NE OFROJMË DHOMA LUKSOZE DHE SHËRBIME TË PLOTA

Operatorë të Kualifikuar Shërbimi

Stafi ynë flet anglisht, italisht, spanjisht dhe gjermanisht. Ata janë te gatshem për t'ju ndihmuar në çdo mënyrë të mundshme. 

Zonë atraktive

Ne mund të sugjerojmë vende turistike për tu vizituar dhe restorante e lokale të specializuara të zonës. Ne jemi në shërbimin tuaj për gjithçka që ju nevojitet gjatë qëndrimit tek ne. Vizitorë nga e gjithë bota vijnë në 1 Maji.

Mënyra të Ndryshme Pagese

Pranohen per pagesat ne hotel Visa, MasterCard, American Express (Credit ose Prepaid Cards). 

UDHEZIME E KESHILLA

Ne ju ndihmojmë që qëndrimi juaj në Pogradec të jetë sa më i këndshëm ne menyre qe te

planifikoni me mire kohën tuaj. Ju ofrojme hartat me udhëzime dhe prenotimet e turneve. 

 • Manastiri i Shën Naunit
  Manastiri i Shën Naunit Manastiri i Shën Naumit është një kompleks mrekullisht masiv, që ndodhet 29 kilometra në jug të Ohrit, në një rrafshnaltë afër kufirit shqiptar.
  Written on %PM, %07 %936 %2019 %23:%G
 • Koha per nje vizite ne Drilone
  Koha per nje vizite ne Drilone Rrugët, urat prej druri, mjellmat, rosat dhe liqenet e vegjel artificiale janë skena e persosur që do te gjesh ne Drilonë
  Written on %PM, %03 %495 %2019 %12:%G
 • Drekë në Tushemisht
  Drekë në Tushemisht Tushemisht, ky fshat luksoz turistik me akomodimin më të mirë për turistët vendas dhe të huaj ka krijuar një simpati të padiskutueshme për pushuesit.
  Written on %PM, %16 %495 %2019 %12:%K

75

Anëtare të stafit

800

Kliente / Vit

20

Vite eksperience

10300

Mysafire te huaj

DHOMAT NE DISPOZICION

Ju lutemi hidhini një sy dhomave dhe opsioneve të tyre

në dispozicion për pushimet tuaja të rradhës në 1 Maji Hotel

STAF I KUALIFIKUAR

Stafi ynë flet mirë anglisht rusisht, spanjisht dhe gjermanisht. Ata do të bëjnë gjithshka

për t'ju ndihmuar në çdo mënyrë të mundshme.

Ilir Gazi

Managing Director

Manol Gazi

Marketing

Samanta Balluku

Manager

Andi Bendo

Chef

GALERIA E DHOMAVE TE HOTELIT

Ju lutemi shikoni detajet dhe llojet e dhomave

dhe shërbimeve që ne ofrojmë në Hotel 1 Maji.

dsc_1248_1564158925.jpg

Hotel 1 Maji

Click to see more
single1_5122_1564424001.jpg

Single Rooms

Classic Room
triple1_5024_1564424129.jpg

Triple Rooms

Premium Room
quad1_5068_1564424214.jpg

Quadruple Rooms

Classic Room
dsc_5056_1564158944.jpg

Double Rooms

Double Rooms
suite_image5_1564424392.jpg

Suite Rooms

Luxury Room
double_plus_sailor2_1564424505.jpg

Double plus two Sailor Bed

Premium Room
double_plus_one_5016_1564417511.jpg

Double Room plus Single bed

Double Rooms

Hotel 1 Maji

Shijoni relaksin, shërbimet dhe lehtësitë e kategorisë superiore në hotelin tonë. Dritare te gjera me drite, me pamje nga liqeni i Ohrit, hoteli ynë ofron dhoma gjumi, ideale për momente të çmuara pushimi. Mengjese buffet te mrekullueshme ndërkombëtare, plazhi mahnitës dhe një park jeshil përreth.

© 2019 Hotel 1 Maji. All Rights Reserved.

Search